Lenteconcert 2019 Koninklijke Fanfare De Eendracht

Zaterdag 20 april 2019, PAASZATERDAG staat Koninklijke Fanfare De Eendracht weer op het podium van OC Mardijk. De deuren van Mardijk gaan open om 19u30. Tijd om weer te genieten van mooie muziekstukken die de muzikanten en hun dirigent Roel LAETHEM hebben ingestudeerd. Het zal weer een heus concert worden. En ook voor deze avond heeft onze vereniging gasten uitgenodigd. De Königlicher Spielmannszug uit Walhorn onder leiding van Raymond Huynen zal te gast zijn met een percussie en een concert groep. Walhorn is een voormalige gemeente in de Duitstalige Gemeenschap van België en het Waals Gewest, thans gefuseerd met de gemeente Lontzen – nabij Eupen.  Meer info: http://www.spielmannszug-walhorn.net  Het wordt een streling voor het oor. Alle muzikanten zowel van Molenbeek-Wersbeek als van Walhorn zullen samen op het podium staan en een heus slot van het concert brengen. Maar ook voor onze gemeente weer een ideale gelegenheid om zich mee op de kaart te zetten en de gastvrijheid te tonen naar onze medeburgers uit Oost-België.  Een gelegenheid die ons gemeentebestuur toch niet mag laten voorbijgaan?
Daarnaast leent paaszaterdag zich ertoe om toch wel een speciaal feestelijk tintje te geven aan dit Lenteconcert. Dus allen daarheen, want waar kan je al beter deze avond doorbrengen.

Dus interesse… mail ons of bel op nummer 016/771274 voor kaarten

Namens het bestuur van Koninklijke Fanfare De Eendracht
Rudi LOGIST
Secretaris


Dit bericht is geplaatst in tip. Bookmark de permalink.